Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lyžařský výcvik se uskutečnil od 8.2 do 13.2 2009.                                   

1.den- Byli jsme okouknout sjezdovky. Někteří se lekli hned, když je viděli, ale nebylo to, tak strašné. Nejvíce nás ,ale mrzelo, že jsem jeli jenom 3 deváťáci. Stejně se musí uznat, že to byla sranda. Na večer jsme se všichni přivítali a dozvěděli jsme se, kdo bude v první či druhé skupině. Také jsme se dozvěděli co budeme , každý večer POVINĚ dělat.

2.den- Budíček hned v 7 ráno. Když jsem se konečně vylezli s chaty, tak jsme hned začli procvičovat tělo. V odpoledních hodinách jsme zašli na obět do nějaké restaurace. Když se blížil večer, tak jsme všichni vylezli ven a hráli jsme hry např. vyběhnutí černé sjezdovky a snědení nějaké oplatky, dokud jste neměli snědeno, nemohli jste utíkat a dát štafetu někomu jinýmu. No, tak co dodat..?

3.den- Budíček jako obvykle v 7 ráno. Snidani nám připravila paní Kubešová a služba, která byla určena v neděli. Den, pokračoval stejně jako minulý den. Večer nás však překvapili jinou hrou..večerka byla 22:00.

4.den- Ve středu jsme měli volný den. Byli jsme na POVINNÉ procházce, aby jsme asi nestuhli.

5.den- Tak tehle den, se zapsal asi do historie Orlických hor. Měli jsme, den masek. Každý si musel vyrobit masku a s tou potom jezdil na sjezdovce. Vlekaři z nás měli hroznou srandu, ale co se dalo dělat?

6.den- Nastal den, den úklidu. Když jsme konečně měli všechno uklízíno, přemístili jsme se na parkoviště, kde jsme očekávali, přijezd autobusu. Cesta domů, ubíhala rychle a všichni si vyprávěli, prostě zážitky z lyžáku.

Musíme, taky poděkovat paní učitelce Kopecké, a také paní ředitelce Kubešové. Nesmím zapomenout na pana zdravotníka Marka Tůčka ..

KONEC

 

                                                                                                                                                                  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář